Index

Sklep internetowy

Szlabany

Automatyka

Blokady parkingowe

Zapory łańcuchowe

Sterowanie radiowe

Kontakt

Zapory droowe

 

Zapory łańcuchowe

Opatentowanym przez firmę Came produktem jest zapora łańcuchowa CAT. Jest to unikalny produkt do zabezpieczania wjazdów i wielu miejsc parkingowych. Zapory łańcuchowe Came CAT umożliwiają zabezpieczenie przejazdu lub miejsc parkingowych o szerokości do 16 m. Występują dwie wersje produktu, pierwsza z silnikiem zasilanym napięciem 230V, druga przeznaczona do pracy intensywnej z silnikiem niskonapięciowym 24V. Głównymi zaletami produktu Came CAT jest możliwość zabezpieczenia szerokich wjazdów (16 m), a także estetyka produktu, który bardzo dobrze pasuje do obiektów zabytkowych oraz innych obietków wymagających architektonicznie, do których nie pasują nowoczesne szlabany. Came CAT posiada funkcję automatycznego zamykania po upływie określonego czasu od otwarcia. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania urządzenie wyposażono w czujnik amperometryczny, który po wykryciu przeszkody wstrzymuje ruch.

Zapora Came CAT Siłownik Came CAT Przeciwwaga Came CAT
Came CAT Siłownik CAT Przeciwwaga


Sterowanie zaporą CAT jest możliwe przy użyciu pilotów oraz przycisków z portierni czy sekretariatu. Możliwe jest też uaktywnienie funkcji 'totman', wtedy ruch łańcucha jest tylko, gry wciśnięty jest przycisk sterowniczy lub przycisk pilota.

Łańcuch zapory fabrycznie dostępny jest w kolorze pomarańczowym (RAL 2004) o grubości ogniwka 5 mm. Po opuszczeniu łańcuch chowa się w specjalnym profilu (podziemny lub naziemny) chroniącym go przed uszkodzeniami.

Zapora Came CAT Siłownik Came CAT
Profil naziemny Profil podziemny


Całkowity czas otwarcia to minimum 9 sekund przy siłowniku 24V i 11 sekund w wersji 230V.Szlabany :: Systemy parkingowe :: Automatyka do bram

Firma Szymkowiak
ul. Wolińska 19
64-100 Leszno
tel. (65) 533-0743
kom. 509-758-987
www.szymkowiak.pl
info@szymkowiak.pl

Biuro w Krakowie
ul. Płk. Dąbka 8
tel: (12) 357 52 17
fax: (12) 357 52 09
kom.: 509 923 411
krakow@szymkowiak.pl

Freelance web Designer